Architektura i urbanistyka (10)

Astronomia (1)

Automatyka i robotyka (9)

Biocybernetyka i inżynieria biomedyczna (4)

Biologia (3)

Biotechnologia (3)

Budownictwo (9)

Chemia (31)

CHEMICZNE WOOOW! Pokaz efektownych doświadczeń chemicznych Wydział Chemiczny Warsztaty Brak wolnych miejsc! CHEMICZNE WOOOW! Pokaz efektownych doświadczeń chemicznych Wydział Chemiczny Warsztaty Brak wolnych miejsc! Chemiczny ESCAPE ROOM + gra terenowa Wydział Chemiczny Warsztaty, Wycieczka lub zwiedzanie Chemiczny ESCAPE ROOM + gra terenowa Wydział Chemiczny Wycieczka lub zwiedzanie, Warsztaty Co nas truje w papieroskach Wydział Chemiczny Laboratorium Czym chemia wszechświata różni się od chemii na planecie ziemia Wydział Chemiczny Wykład Dymy, wybuchy i sztuczne chmury ... Wydział Chemiczny Pokaz Eko-inżynieria chemiczna: tworzymy zieloną przyszłość Wydział Chemiczny Pokaz Brak wolnych miejsc! 🥕⚡️Elektryzujące Ogrody: Generacja Prądu z Owoców i Warzyw ⚡️🥕 Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Pokaz laboratoryjny Izolacja wybranych związków naturalnych Wydział Chemiczny Laboratorium Kolorowe płomienie Wydział Chemiczny Laboratorium Brak wolnych miejsc! Kolorowe płomienie Wydział Chemiczny Laboratorium Brak wolnych miejsc! Kolorowy zawrót głowy Wydział Chemiczny Pokaz Brak wolnych miejsc! Kolory tęczy zamknięte w poliuretanach Wydział Chemiczny Pokaz i warsztaty Konstruujemy baterię guzikową Wydział Chemiczny Warsztaty Magia Barw Wydział Chemiczny Laboratorium, Warsztaty Magia Barw Wydział Chemiczny Warsztaty, Laboratorium Magiczna chemia ... Wydział Chemiczny Pokaz Magiczne eliksiry i sekrety natury Wydział Chemiczny Pokaz Magiczne eliksiry i sekrety natury Wydział Chemiczny Pokaz Małżoraczki jako narzędzie do oceny stanu środowiska Wydział Chemiczny Laboratorium Natura jako inspiracja. Stwórz swój kosmetyk z naturalnymi składnikami. Wydział Chemiczny Laboratorium Polianilina w akcji: magazynuj energię, zmieniaj kolory, mierz pH! Wydział Chemiczny Warsztaty Polianilina w akcji: magazynuj energię, zmieniaj kolory, mierz pH! Wydział Chemiczny Warsztaty Polimelove Wydział Chemiczny Pokaz Polimerowe „żelki” Wydział Chemiczny Warsztaty Brak wolnych miejsc! Polimerowe „żelki” Wydział Chemiczny Warsztaty Brak wolnych miejsc! Twoje oczy są jak kryształ... Wydział Chemiczny Laboratorium Tytanowa zbroja i biżuteria 👩🏻‍🔬👨‍🔬 Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Wystawa Wodór jako paliwo przyszłości Wydział Chemiczny Pokaz i warsztaty Wyizoluj sobie DNA przy użyciu tego co masz w kuchni Wydział Chemiczny Warsztaty Brak wolnych miejsc!

Ekonomia (1)

Elektronika (8)

Elektrotechnika (5)

Energetyka (8)