Zdalnie sterowany pojazd mobilny i rękawica do zdalnego sterowania - tylko nasi studenci projektują takie cuda!

Zdalnie sterowany pojazd mobilny – przedstawimy założenia oraz poszczególne etapy budowy i oprogramowania zdalnie sterowanego pojazdu mobilnego. W części pokazowej zaprezentowane zostanie działanie urządzenia. Będzie się działo!

Rękawica do zdalnego sterowania - zaprezentujemy poszczególne etapy budowy i oprogramowania rękawicy do zdalnego sterowania, jak działa i co potrafi rękawica!

Pokażemy Wam, na jak zaawansowanych programach pracujemy, co wykorzystujemy do projektowania oraz co możemy zaprojektować!

Wydział Elektrotechniki i Automatyki
Dyscyplina Automatyka i robotyka
Forma prezentacji Pokaz
  • przedszkole,