🐡 Wodna Kraina! 🐡

Zapraszamy na niezwykłe stanowisko wodne! Przyjdź i zanurz się w magicznym świecie miniaturowych łódek i rybek z super napędem, zobacz samopompującą się fontannę!

Fontanna Herona, zainspirowana jednym z największych geniuszy starożytnej Grecji, jest połączeniem sztuki, nauki i magii. Jej tańczące strumienie wody przeniosą Cię w świat nauki.

Odwiedź nas, aby zobaczyć miniaturowe łódki, które poruszają się z gracją i elegancją, każda w swoim stylu. Ich precyzyjne ruchy sprawią, że poczujesz się jak kapitan eksplorujący nowe, nieodkryte terytoria.

A co powiesz na rybki z super napędem? To nie jest zwykłe akwarium. Nasze rybki poruszają się zaskakującą płynnością i swobodą, dzięki prawom fizyki.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszej wyjątkowej prezentacji i przekonaj się, jak świat może być pełen niespodzianek i fascynujących odkryć. Zapraszamy Cię do przeżycia czegoś, co przekracza granice wyobraźni!

Koło Naukowe Studentów Fizyki PG

Dyscyplina Fizyka