Prrrrrrrrrrąd, czyli eksperymenty - dlaczego żarówka świeci i skąd bierze się prąd? Zapraszamy do Studenckiego Koła SEP!

Studenckie Koło SEP to modelowy przykład łączenia pasji, działalności studenckiej oraz współpracy z biznesem.

Jesteśmy Studenckim Kołem Stowarzyszenia Elektryków Polskich, skupiającym głównie studentów wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, powstałym w 1997 r. Kładziemy szczególny nacisk na rozwój naszych umiejętności i wiedzy praktycznej poprzez realizację ciekawych projektów naukowych. Ambicja, współpraca i kreatywność to trzy najważniejsze cechy, które wyróżniają naszych członków. Poza współpracą na polu naukowym jesteśmy grupą młodych ludzi spędzających razem czas wolny.

Zobaczycie u nas jak wygląda i jak działa silnik prądu stałego. Dotkniecie żarówki elektrostatycznej - ooojjj nie igraj z prądem! Przekonacie się, jak działa drukarka 3D i co można wydrukować.

Wydział Elektrotechniki i Automatyki
Dyscyplina Elektrotechnika
Forma prezentacji Pokaz
  • przedszkole,