Matematyka gry Dobble dla uczniów szkół średnich

Warsztaty łączące grę Dobble z matematyką stanowią wyjątkową okazję do odkrywania zaawansowanych koncepcji matematycznych w niekonwencjonalny sposób. Poprzez analizę relacji między symbolami na kartach gry a abstrakcyjnymi pojęciami matematycznymi, uczestnicy mają możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zrozumienia skomplikowanych zagadnień. Gry i zadania, które wymagają logicznego myślenia, kreatywności i elastyczności umysłu, pobudzają uczniów do poszukiwania rozwiązań i eksperymentowania z różnymi strategiami. Warsztaty te nie tylko rozwijają umiejętności matematyczne, ale także promują krytyczne myślenie i samodzielność w podejmowaniu wyzwań intelektualnych.

Zajęcia poprowadzą studenci matematyki pod opieką dr Agnieszki Bartłomiejczyk, prof. uczelni oraz dr Magdaleny Lemańskiej.

Dyscyplina Matematyka
  • szkoły średnie

sala 3/10 (I piętro) Centrum Nanotechnologii A (budynek nr 4)

24.05 od 10:00 do 11:00 24.05 od 11:00 do 12:00 24.05 od 12:00 do 13:00