Chemiczny ESCAPE ROOM + gra terenowa

Rozwiązanie zagadek będzie wiązało się z wykorzystaniem wiedzy z zakresu szkoły podstawowej (chemia, matematyka), umiejętności logicznego myślenia i dedukcji, niektóre zadania będą wymagały sprytu, wiedzy, ale też współpracy i działania zespołowego. Udział w imprezie umożliwia nie tylko weryfikacje swojej wiedzy i sprawdzenia umiejętności chemicznych, ale też pozwoli na integrację klasy.

W trakcie imprezy klasa zostanie podzielona na dwie grupy: jedna będzie poznawać teren kampusu Politechniki Gdańskiej biorąc udział w grze terenowej, gdzie konieczne będzie odnalezienie kilku charakterystycznych punktów rozmieszczonych w różnych miejscach do pomocy będzie mapa oraz zdjęcia nietypowych elementów architektury, druga grupa w tym czasie będzie rozwiązywać zagadki logiczne oraz wykonywać chemiczne testy w celu wyjścia z „Chemicznego Escape ROOMu”. Następnie grupy się zamienią.

Zapraszamy serdecznie!

Katedra Konwersji i Magazynowania Energii