­čÉí Wodna Kraina! ­čÉí

Zapraszamy na niezwyk┼ée stanowisko wodne! Przyjd┼║ i zanurz si─Ö w magicznym ┼Ťwiecie miniaturowych ┼é├│dek i rybek z super nap─Ödem, zobacz samopompuj─ůc─ů si─Ö fontann─Ö!

Fontanna Herona, zainspirowana jednym z najwi─Ökszych geniuszy staro┼╝ytnej Grecji, jest po┼é─ůczeniem sztuki, nauki i magii. Jej ta┼äcz─ůce strumienie wody przenios─ů Ci─Ö w ┼Ťwiat nauki.

Odwied┼║ nas, aby zobaczy─ç miniaturowe ┼é├│dki, kt├│re poruszaj─ů si─Ö z gracj─ů i elegancj─ů, ka┼╝da w swoim stylu. Ich precyzyjne ruchy sprawi─ů, ┼╝e poczujesz si─Ö jak kapitan eksploruj─ůcy nowe, nieodkryte terytoria.

A co powiesz na rybki z super nap─Ödem? To nie jest zwyk┼ée akwarium. Nasze rybki poruszaj─ů si─Ö zaskakuj─ůc─ů p┼éynno┼Ťci─ů i swobod─ů, dzi─Öki prawom fizyki.

Nie zwlekaj! Do┼é─ůcz do naszej wyj─ůtkowej prezentacji i przekonaj si─Ö, jak ┼Ťwiat mo┼╝e by─ç pe┼éen niespodzianek i fascynuj─ůcych odkry─ç. Zapraszamy Ci─Ö do prze┼╝ycia czego┼Ť, co przekracza granice wyobra┼║ni!

Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej

Koło Naukowe Studentów Fizyki PG

Dyscyplina Fizyka
Forma prezentacji Pokaz