HULAJ PRZEZ KAMPUS. Ciekawostki architektoniczne o Politechnice i okolicach na hulajnodze

Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z ciekawostkami architektonicznymi (i nie tylko) Politechniki Gdańskiej i jej otoczenia w atrakcyjnej formie wycieczki na hulajnogach. Celem wydarzenia jest także promocja hulajnogi jako formy mobilności miejskiej. Jedna wycieczka trwa do godziny. Warunkiem uczestnictwa w przejeździe jest rezerwacja miejsca drogą mailową. Liczba przejazdów jednego dnia uzależniona jest od liczby chętnych.

Wydział Architektury

Hulaj Urban Squad

Dyscyplina Architektura i urbanistyka
Forma prezentacji Wycieczka lub zwiedzanie
  • liceum,
  • szkoła podstawowa kl. 1-3,
  • szkoła podstawowa kl. 4-6
Liczebność grupy

Dostęp dla niepełnosprawnych Nie

Politechnika Gdańska Wydział Architektury

Zbiórka: plac przed Gmachem Głównym, przy fontannie. Wyjazdy organizowane są co godzinę.

22.05 od 10:00 do 16:00 23.05 od 10:00 do 16:00 24.05 od 10:00 do 16:00 25.05 od 10:00 do 16:00

rezerwacja pod adresem: hulajurbansquad@gmail.com