00 O zagrożeniach dla środowiska – blok wykładów popularnonaukowych.

Członkowie społeczności Wydziału Chemicznego PG z okazji Bałtyckiego Festiwalu Nauki z ogromną  radością zapraszają Was na cykl wykładów popularnonaukowych. Naszym celem jest przedstawienie nauki w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, sprzyjającej rozbudzeniu ciekawości świata i radości jego poznania. Dowiecie się czy miłość uzależnia tak samo jak narkotyk, jakie powinniśmy spożywać tłuszcze oraz czy pić małą czarną. Dodatkowo będziecie mieli możliwość przybliżenia sobie wiedzy z tego co każda matka może dać najpiękniejszego swojemu dziecku oraz jak ekonomia ingeruje w ekologię.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie domowej festiwalu https://festiwal.pg.edu.pl/bfn/  w zakładce Program, sekcja Chemia (symbol W00). Wszystkie wykłady objęte są obowiązkową rezerwacją do 15 maja pod adresem mailowym lukmarci@pg.edu.pl lub telefonicznie 58 347 25 93.

Forma prezentacji Wykład
  • szkoła podstawowa kl. 7-8,
  • szkoła podstawowa kl. 4-6,
  • liceum,
  • dorośli
Liczebność grupy ograniczona Nie
Dostęp dla niepełnosprawnych Nie

Politechnika Gdańska Wydział Chemiczny

bud. nr 6 oraz 5

20.05-21.05 od 10:00 do 13:00

Nie

rezerwacja pod adresem mailowym lukmarci@pg.edu.pl lub telefonicznie 58 347 25 93 dla każdego wykładu indywidualnie.

Ł
dr inż. Łukasz Marcinkowski