Stanowisko informacyjne i demonstracyjne nt. funkcjonowania Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku, odnośnie otrzymywania energii z odpadów i zasad postępowania z odpadami.

Na stanowisku zostaną zademonstrowane trzy podstawowe frakcje otrzymane w wyniku mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych: frakcja bio, frakcja energetyczna, frakcja do recyklingu, jako materiał pozwalający oszczędzać energię. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie postępowanie z odpadami zarówno podczas ich zbiórki, jak i przetwarzania.  Uczestnicy BFN będą mogli się dowiedzieć jakie są zasady postępowania z odpadami komunalnymi.

Zakład Utylizacji Sp. z o.o. w Gdańsku

Forma prezentacji Pokaz