KREATYWNY PRZEDSIĘBIORCA

KREATYWNY PRZEDSIĘBIORCA to 90 minutowy warsztat polegający na stworzeniu przez grupy z przygotowanych przez prowadzących zasobów prototypu produktu oraz opracowaniu stretegii marketingowej dla stworzonego produktu. Warsztat wymaga od uczestników a zarazem uczy ich: kreatywnego myślenia, pracy w grupach, podziału zadań oraz radzenia sobie z ograniczonymi zasobami i czasem. Przygotowany przez uczestników prototyp produktu i stworzona strategia prezentowane są pod koniec warsztatów i podlegają dyskusji oraz ocenie przez wszystkich uczestników warsztatów oraz prowadzących. Najlepsza grupa uhoronowana zostaje nagrodami.

Wydział Zarządzania i Ekonomii
Dyscyplina Organizacja i zarządzanie
Forma prezentacji Warsztaty
  • gimnazjum,