Woda i przygoda

Koło Naukowe PG Inżynierii i Gospodarki Wodnej we współpracy z firmą Ecol-Unicon przygotowało szereg interaktywnych stanowisk zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych uczniów. Każde z nich przybliża zagadnienia hydrologiczne i hydrauliczne w myśl zasady "uczyć bawiąc". Wśród dostępnych stanowisk znajdować się będzie model elektrowni wodnej, model śluzy oraz parę innych interesujących stanowisk. Przed przystąpieniem do pokazu członkowie koła naukowego w ciekawy sposób opowiadają uczestnikom o teorii prezentowanych zjawisk. Po demonstracji młodzież odpowiada na pytania prowadzących i ma szansę na zdobycie małych upominków.

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska

Ecol-Unicon

Dyscyplina Inżynieria i ochrona środowiska
Forma prezentacji Wykład i pokaz
Wiek przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, dorośli

Politechnika Gdańska Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Plac przed budynkiem Hydro

25.05 od 10:00 do 14:00 24.05 od 10:00 do 14:00

Proszę o telefon lub kontakt mailowy w celu zarezerwowania terminu, grupy mogą wchodzić co około 40 minut w dostępne dni, można również przyjść bez rezerwacji. W takim wypadku najprawdopodobniej trzeba będzie chwilę poczekać aż zwolni się miejsce.

Małgorzata Bratnikow 691362002