Ogródek matematyczny

Impreza popularyzatorska organizowana w formie pikniku naukowego dla najmłodszych, obejmująca różnorodne gry i zabawy matematyczne, przygotowane na kilkunastu różnych stanowiskach.

Dzieci poprzez zabawę rozwijają zdolności matematyczne. Biorą udział między innymi w zabawach z figlarnymi zapałkami, geometrycznymi tangramami, kolorowym sudoku czy arytmetycznym pociągiem.

Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość
Dyscyplina Matematyka
Forma prezentacji Piknik naukowy
Wiek przedszkole, szkoła podstawowa
Liczebność grupy

Politechnika Gdańska Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość Plac przed budynkiem nr 18 (CNMiKnO)

26.05 od 11:00 do 13:00

Impreza przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci: przedszkolaków i uczniów klas 1-3.

Rezerwacja: cnm@pg.edu.pl

D. Beger, A. Domagalska, K. Kiepiela, K. Kujawska, M. Kula, M. Lewandowski, A. Niewulis, K. Pączkowska, I. Skobik-Paszek, M. Stępniak, A. Styn, I.Treder, M. Wata, J. Woroń, D. Żarek