Gdańska kultura segregacji - Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. w Gdańsku

Udział w wydarzeniu pozwoli Uczestnikom na poszerzenie wiedzy w temacie zagospodarowania odpadów komunalnych. Goście będą mieć okazję do zapoznania się z technologią utylizacji odpadów komunalnych stosowaną przez Zakład Utylizacyjny Sp. z o. o. w Gdańsku. Wszyscy Uczestnicy będą mieć okazję do sprawdzenia swojej wiedzy ekologicznej oraz wiedzy na temat segregacji odpadów poprzez rozwiązanie „Testu Śmiecio-Ludka”. Ponadto w ramach akcji ekologicznej zostanie przeprowadzona zbiórka elektro-śmieci. Każdy przyniesiony przez uczestników elektro-odpad zostanie nagrodzony upominkiem lub sadzonką drzewka!!!

Dyscyplina Inżynieria i ochrona środowiska
Forma prezentacji Piknik naukowy
Wiek przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, dorośli
Liczebność grupy ograniczona Nie