Woda i przygoda

Koło Naukowe PG Inżynierii i Gospodarki Wodnej we współpracy z firmą Ecol-Unicon przygotowało szereg interaktywnych stanowisk zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych uczniów. Każde z nich przybliża zagadnienia hydrologiczne i hydrauliczne w myśl zasady "uczyć bawiąc". Wśród dostępnych stanowisk znajdować się będzie model elektrowni wodnej, model śluzy oraz parę innych interesujących stanowisk. Przed przystąpieniem do pokazu członkowie koła naukowego w ciekawy sposób opowiadają uczestnikom o teorii prezentowanych zjawisk. Po demonstracji młodzież odpowiada na pytania prowadzących i ma szansę na zdobycie małych upominków.

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
firma Ecol-Unicon
Dyscyplina Inżynieria i ochrona środowiska
Forma prezentacji Wykład i pokaz
Wiek szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
Plac przed budynkiem Hydro

24.05-24.05 10:00-14:00
25.05-25.05 10:00-14:00

Proszę o telefon lub kontakt mailowy w celu zarezerwowania terminu, grupy mogą wchodzić co około 40 minut w dostępne dni, można również przyjść bez rezerwacji. W takim wypadku najprawdopodobniej trzeba będzie poczekać parędziesiąt minut.

Osoba odpowiedzialna Tomasz Kolerski
E-mail tomasz.kolerski@pg.gda.pl